וילה בצרפת

וילה בצרפת, וילות בצרפת

וילה בצרפת, כל מי שהיה בצרפת יכול להעיד שהמדינה צרפת היא מהמדינות היפות בעולם, ללא ספק צרפת הינה מדינה קלאסית אירופאית עם ערים יוצאות דופן, מרחבים עצומים של דשאות, כרמים ויערות. בחרנו לכם איזורים נבחרים בצרפת בהם תוכלו למצוא וילה, וילה בצרפת, יותר נכון לומר וילות בצרפת. בעמוד זה נספק לכם מגוון של וילות בצרפת, אתם תוכלו לראות את הוילה בצרפת ואף להזמינה באופן עצמאי ובטוח דרך החברה הבינלאומית בוקינג.קום, איתה אנו עובדים שנים.
נצא ליחד למסלול למציאת וילה בצרפת, נעבור בנורמנדי ובריטאני, שני חבלי ארץ ההולכים ידי ביד בצרפת ונמצאים בצפון מערב צרפת, כמובן שאזורים אלו משרים אויירה היסטורית עכשווית קיומית אשר נבנתה עקב הפלישה הידועה, נורמנדי וברטיאני בין השאר הולכים ביחד עם שמות כמו וויליאם הכובש, ז'אן דארק, ריצ'ארד לב ארי ועוד..אל לנו לשכוח את החופים של סאן מישל ואת המחזה המרהיב של הגאות והשפל, אז נמצא לכם וילה בצרפת בחבליי ארץ אלו, וילה בנורמנדי צרפת ווילה בבריטאני צרפת. נמשיך לעמק הלואר הירוק עם טירות וכרמים ומסעדות יוצאות דופן, נמצא לכם וילה בצרפת בעמק הלואר גם כן..וילה בדורדון בצרפת וילות באלפים הצרפתים ועוד ועוד.

בצרפת הרבה פעמים ניתן לאפיין את הוילות כמפוארות, או מפנקות כמו שאנו נוהגים לומר, הוילה בצרפת תהיה לא פעם כחלק מטירה, כן כן טירה, Chateau בצרפתית. הוילות בצרפת יהיו אלגנטיות מאוד עם הרבה אלמטים של העולם הישן ושירות מקצועי מאוד, ארוחות הבוקר יהיו אופיניות לצרפת, דבר מאפה כזה או אחר אשר בדרך כלל יאפו במקום, המאפים משרים ומשאירים ריחות שאין שני להם. בטירות אשר בהן יהיו הוילות או החדרים קיימות מאות שנים, מאופינות במיקומים מרהיבים, ריהוט עתיק שלא רואים יום יום ואווירה שלווה ותרבותית, הרבה מטירות אלו יהיו חלק מייקב ויהיו גאים ביין שלהם.

נוסעים לפריז?
כנסו לאתר המידע וההמלצות הגדול בישראל על העיר פריז, כולל המלצה על מלונות, דרות ווילות להשכרה : פריז

וילה בנורמנדי צרפת :
נורמנדי ממוקמת בצפון מערב צרפת, חבל ארץ יפיפה, ירוק, חופי ים, נהרות, וילות בנורמנדי, תפוחים ועוד הרבה. חבל נורמנדי אשר בצרפת מתגאה במטעי תפוחים שבו, דווקא גידול גפנים פחות פופלארי בנורמנדי, אחד מהמשקאות שיכר הידועים אשר באו מנורמנדי זה הקלבדוס, זהו הברנדי תפוחים הנהדר, את הקלבדוס נהוג להגיש בתום הארוחה או בין המנות. מנה ידועה מנורמנדי צרפת זהו הפלאן, כמו כן נורמנדי ידועה ביצור מוצרי חלב, לרבות החמאה הנורמנדית, אחת מהגבינות הידועות בעולם מגיעות מנורמנדי, היא הקממבר. אמנים ציירים רבים מצאו את נורמנדי כמעוררת השראה, הידוע ביניהם הוא קלוד מונה אשר צייר שם מציוריו הידועים, לרוב מדובר על תקופת האמפרסיוניזם. נורמנדי צרפת, אזור מופלא לחופשה מהנה בוילה בצרפת.

וילה בעמק בלואר :
עמק הלואר, מהיעדעם הפופלארים בצרפת, למען האמת השני המתיור ביותר בצרפת לאחר פריס. עמק הלואר ממוקם במרכז צרפת, נהר הלואר המרשים עובר דרכו. בעמק הלואר ניתן להפגש עם יקבים רבים, מסעדות נפלאות, עמק הלואר מאכלס עיירות וערים קטנות המתגודדות על שפת הנהר,  אזור פראי עם יערות ונהר, עם זאת עמק הלואר פורה באדריכלות מופלאה כמו טירת שאמבור, טירת בלואה, טירת אמבואז ועוד.. יינות משגעים, אזור תיירותי וציורי. כאשר תשהו בוילה בצרפת בעמק הלואר, תוכלו לצאת לרכיבות סוסים, אופניים ואף ורחף בבלונים פורחים.

חופשה בצרפת צריכה ליהיות מושלמת, אז הנה לפניכם האלמנט אולי החשוב ביותר לחופשה נהדרת בצרפת, מקום הלינה, במקרה שלנו, וילות, וילה בצרפת. נשאר רק להזמין את הוילה בצרפת ולהנות, אז תהנו. וילה בצרפת :

זקוקים להמלצה על וילה בצרפת?
השאירו לנו פנייה, ספרו לנו היכן בצרפת אתם מחפשים וילה, לכמה אנשים ובאיזה גילאים ואם יש לכם בקשות או דרישות מיוחדות וכן אם אפשר על איזה תאריכים מדובר ונשלח לכם את האפשרויות המומלצות ביותר לוילות בצרפת, להזמנה עצמאית ובטוחה באינטרנט.


  ראו גם : וילה בכרתים