וילה באירלנד

וילה באירלנד, וילות באירלנד

אירלנד, אירלנד היא מדינה מיוחדת, הרבה דברים מדהימים באירלנד, מהנופים המרהיבים אשר יגרמו לכם להרגיש כאילו אתם בגלויה, הבירה סטאוט השחורה והמקורית, גינס. צוקיי מוהר עוצרי הנשימה אשר במערב אירלנד, מוסיקה יוצאת דופן ועוד ועוד.. בעמוד וילה באירלנד נספק לכם אפשרויות שינה שונות בסגנון וילות באירלנד ודירות נופש באירלנד, את הוילה באירלנד המיועדת תוכלו לראות ואף להזמין באופן עמצאי ובטוח דרך הקישור שאנו נספק לכם, דרך הקישור תגיעו לחברת בוקינג.קום הבינלאומית איתה אנו עובדים שנים.

הוילות באירלנד מאופינות בדרך כלל כ B&B כלומר  Bed and Breakfast, חדרים בוילה באירלנד חלקם קטנים חלקם גדולים, בדרך כלל הוילות באירלנד יהיו ממוקמות בכפרים או עיירות על שפת הים או במקום פסטורלי עם נופים עוצרי נשימה ביבשת. ארוחת בוקר אירית עשויה מביצים, לחם, נקנקיה, שעועית, בייקון, ריבה, חמאה, כמובן שלא חייבים לאכול את הכל, למען האמת הארוחה החלה כאשר חוואים, חקלאים היו יוצאים לעבוד בשעות הקטנות של הבוקר וחוזרים כעבור מספר שעות לארוחת בוקר, כיום ארוחות אלו מיועדות יותר לתיירים.
חלק מהוילות באירלנד יהיו מאופינות כ GuestHouse, בית דמוי וילה עם חדרים פשוטים וחמימים אשר יגרמו לכם להרגיש בנוח, האירים בכפרים ובעיירות הם מסבירי פנים ויגרמו לכם להרגיש בבית.

וילה באירלנד, Lahinch :
Lahinch הינה עיירה במערב אירלנד, בה דירות נופש, Bed & Breakfast ווילות ב Lahinch באירלנד, עיירה נמצאת תחת מחוז County Clare. העיירה עם השם המוזר הזה ידועה כתיירותית, כריזורט על הים, Sea side Resort, כמו כן אתר הגולף של העיירה הינו שם דבר בעולם הגולף,  Lahinch Golf Club. בעיירה ספורט נוסף פופלארי, גלישת גלים, ב 2006 גלשו 44 גולשים על גל אחד, שיא עולמי ללא ספק, כמובן שמגוון של ספורט מים נוספים זמינים גם כן. העיירה שוכנת לא רחוק מצוקיי מוהר,  Cliffs of Moher, צוקים מדהימים, אתר תיירותי משגע עם רוחות עזות עד כדי כך שתוכלו להשען על הרוח, כמובן לא מעל התהום, ( לא מומלץ להגיע לצוקים כאשר בדיכאון ). אין צורך להרחיב אבל פאבים תמצאו בכל מקום. להנות בוילה באירלנד ב Lahinch.

לטייל באירלנד זה כייף לא רגיל, עיירות נידחות של 300-400 תושבים, שבילי עפר שרק רכב אחד יכול לעבור, טבע, חיות, אנשים מיוחדים לכל אורל הדרך, אנו נעזור לכם לגרום לטיול ליהיות מושלם, נספק לכם וילה באירלנד או דירת נופש באירלנד לכל אורך הדרך, או לפחות ברובה. הוילות באירלנד אשר נספק לכם יהיו מומלצות על ידינו ועל ידי אנשים אשר שהו בוילות אלו ונתנו להן ציונים. אז אל לנו לבזבז את הזמן. להלן וילה בתאילנד :

זקוקים לעזרה בחיפוש או המלצה על וילות באירלנד?
השאירו לנו פנייה, ספרו לנו מה אתם מחפשים, עבור כמה אנשים ובאיזה תאריכים ונשמח לשלוח לכם את ההצעות המומלצות ביותר לוילות באירלנד בתאריכים שלכם.