וילה בסקוטלנד

וילה בסקוטלנד, וילות בסקוטלנד, דירות נופש בסקוטלנד

סקוטלנד, סקוטלנד נמצאת צפונית לאנגליה, מדינה באמת מהיפות, כל כך הרבה ירוק, כל כך הרבה וויסקי, גבעות, עמקים, אגמים ומפלצת אחת, The Loch Ness Monster, ( אגדה אורבנית, או יותר נכון כפרית ), בעמוד וילה בסקוטלנד נספק לכם וילות בסקוטלנד ואו דירות נופש בסקוטלנד, דרך הקישורים של הוילה בסקוטלנד תוכלו לראות את הוילה או את דירת הנופש או יותר נכון את ה House, כך הסקוטים מכנים את הוילות, תוכלו לראות את ה House ואף להזמינו באופן עצמאי ובטוח, את ההזמנות של הוילה בסקוטלנד ניתן להזמין דרך חברת Booking.com, חברה בינלאומית ובטוחה שאיתה אנו עובדים שנים.

המפלצת מלוך נס, The Monster From Loch Ness
לא ניתן להזכיר את סקוטלנד בלי לציין את אחת המפלצות הידועות בעולם, המפלצת מלוך נס. אגם נס הוא אחד מהאתרים התירותיים והפופולארים בסקוטלנד, מלבד המזקקות אשר נמצאות בכל פינה באי. הסיפור או האגדה ( חלק יאמרו אמת ) החל כבר במאה ה 7 לספירה כאשר סנט. קולומבה עורך טקסי טבילה נוצריים באגם, באחת מהפעמים ראה ביצור מימי לא קונבנציונאלי, לא דמות שרואים יום יום, האגדה מספרת שהצליח למשות מפיה של המפלצת קורבן, לפחות את גופתו של המסכן.
כך עברו להם השנים, נסללו דרכים ( בדרך זו או אחרת ) ובשני למאי ב 1933 עדות בידי זוג אשר עבר במקום וראה את היצור מזנק לתוך האגם, עוד באותה שנה דווחו על עדויות שונות בהקשר למפלצת וכן באחת מהפעמים צולמה המפלצת מלוך נס, ב 1934 פורסמה התמונה בעיתון דיילי מירור, מעשה שגרף אחריו הדים בכל בריטניה וסקוטלנד. היצור מתואר עם צוואר ארוך מאוד, גוף ענק ועור עבה. הוכיחו שהתמונה היא פיקציה, לא אמיתית, במשך השנים בדקו, התדיינו, חקרו ( מהזיאולוגים המובילים ) את הנושא, המדענים טוענים שאין ולא הייתה מפלצת, אך רבים יחלקו עליהם, עדיין בודקים את הנושא, ולוך נס, אגם נס הם אחד מאתרים אליהם " עולים לרגל " כמות בלתי מבוטל של תיירים. במשך השנים המפלצת מלוך נס הפכה לנסי,  Nessie שם חיבה. כאמור אחד מהמקומות לראות ולבקר בסקוטלנד, סיורים באיזור ואף ניתן לצלול עם צוללת במעמקי האגם, לא בטוח שתראו אותה אבל מי יודע....
אגם לוך נס נמצא בהיילנדס המדהימים של סקוטלנד.
וילה בסקוטלנד, לוך נס :

וילה בסקוטלנד, לטייל בסקוטלנד זה כמו לטייל בסרט מצוייר, כמו בגלויה, קחו רכב ועלו ל Highlands המדהימים, סעו דרך נחלים קסומים, עצרו במזקקות וליגמו כוסית וויסקי. אנו נספק לכם מקומות לינה כוילות בסקוטלנד, דירות נופש או House, לאורך הדרך בסקוטלנד. תהנו. להלן וילה בסקוטלנד:

זקוקים להמלצה או עזרה בהזמנה של וילה בסקוטלנד?
השאירו לנו פנייה, ספרו לנו עבור כמה אנשים, באיזה גילאים ובאיזה תאריכים אתם מחפשים וילה בסקוטלנד ונשמח לשלוח לכם את ההצעות המומלצות ביותר.